Sesje i Programy Indywidualne

Program Indywidualny to najlepsza inwestycja w siebie i w nowe, lepsze życie. Odkryj nieuświadomione, blokujące Cię przekonania i przepracuj je pod moim przewodnictwem.Programy Grupowe

Przez kilka tygodni, pod moim okiem oraz korzystając z synergii grupy, zagłębisz się w siebie i przepracujesz tematy z określonego obszaru. Poznaj szczegóły nadchodzących edycji 2021.Powerful& Feminine

To prywatna grupa wraz z warsztatami na żywo, która jest szansą na poznanie nie tylko mnie, ale również innych cudownych kobiet, podobnych do Ciebie. Zobacz dostępne warsztaty Masterclass z poprzednich edycji w Butiku.

Materiały Online

Jeśli lubisz pracować we własnym tempie, to zapraszam Cię do Butiku. Znajdziesz tam aktualne Programy Do Pracy Indywidualnej oraz ponad dwugodzinne nagrania Masterclass o żeńskiej i męskiej energii.

Excellence Academy

W trakcie Excellence Academy doświadczysz intensywnej pracy, przełomów w rozwoju swoim i innych kobiet, przebudzenia żeńskiej energii, siły kobiecej przyjaźni i kobiecego wsparcia, a także wspólnych podróży do miejsc warsztatów na żywo.

Bądź na bieżąco z nadchodzącymi Programami oraz wydarzeniami dołączając do bezpłatnej, prywatnej grupy
"Jestem Kobietą kocham życie":

Zapraszam Cię również do subskrypcji i śledzenia moich Social Media: