Potrzebujesz pomocy?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania
i odpowiedzi

FAQ MAYA ORI

Potrzebujesz pomocy?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

FAQ MAYA ORI

Twoje Zamówienie

Dostęp do zakupionych materiałów nie ma limitu czasowego. Można je również ściągnąć bezpośrednio na swój dysk.

Zamówienie ze statusem “w trakcie realizacji” umożliwia dostęp do materiałów. Link do zakupionego materiału znajduje się w wiadomości potwierdzającej zmianę statusu zamówienia, wysyłaną na adres mail podany podczas składania zamówienia.

Podczas składania zamówienia w miejscu “notatki” dodaj dane do wystawienia faktury wraz z nr NIP. Jeśli już zakończyłaś proces zamawiania materiałów skontaktuj się z nami mailowo wysyłając pełne dane do wystawienia faktury wraz z numerem Twojego zamówienia. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz mailowo fakturę za zamówienie na podany przez Ciebie adres mail.

Przy wyborze szybkich metod płatności takich jak PayPal lub PayU dostęp do materiałów wysyłany jest od razu po wykonaniu płatności. Przy wybraniu opcji przelewu tradycyjnego czas zaksięgowania środków to ok. 3 dni roboczych.

Gdy zamówienie zostało anulowane przez przerwaną płatność lub z powodów technicznych, należy ponownie zamówić wybrany materiał na stronie w zakładce Butik i ponownie przejść przez proces zamówienia.

Jeśli płatność powróciła na Twoje konto, wykonaj zamówienie ponownie. Jeśli złożyłaś zamówienie podczas promocji, a środki powróciły już po jej zakończeniu skontaktuj się z nami mailowo na adres: support@mayaori.com.

Gdy Twoje środki zostały pobrane z Twojego konta i nie masz dostępu do materiałów, wyślij do nas mailowo na adres support@mayaori.com potwierdzenie wykonania płatności wraz z numerem swojego zamówienia, które znajdziesz w wiadomości potwierdzającej zakup lub w zakładce “Moje Konto”.

Błędnie złożone, nieopłacone zamówienie zostanie anulowane automatycznie w ciągu 7 dni.  Jeśli opłaciłaś zamówienie napisz do nas w sprawie wykonania zwrotu środków korzystając z formularza kontaktowego. Jeśli nie opłaciłaś błędnie złożonego zamówienia, złóż nowe, a to nieopłacone zostanie anulowane.

Współpraca z Mayą Ori

Przed zakupem Konsultacji z Mayą Ori napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego opisując obszar, z którym chcesz pracować. Po otrzymaniu wiadomości od Ciebie wrócimy z odpowiedzią zwrotną czy to co chciałabyś przepracować jest tematem na Sesję Indywidualną. Zakupu Konsultacji w Butiku dokonaj po uprzednim kontakcie z nami.

Jeśli jesteś zainteresowana współpracą indywidualną z Mayą Ori, opisz proszę w wiadomości wysłanej do nas przez formularz kontaktowy w paru zdaniach temat z jakim chciałabyś pracować. Po otrzymaniu od Ciebie informacji przekażemy je bezpośrednio do Mai, a następnie skontaktujemy się z Tobą czy Twój obszar rezonuje z działalnością Mai Ori i czy Maya może pomóc w przepracowaniu Twojego tematu. Otrzymasz również propozycję najbliższego możliwego terminu zrealizowania Konsultacji lub Programu Indywidualnego.

Aktualnie organizowane Programy Grupowe znajdziesz w zakładce Programy Coachingowe na stronie www.mayaori.com. Po zakupie dostępu do Programu w ciągu 24 godzin otrzymasz dane logowania do platformy, na której znajdują się materiały coachingowe.

Wykupując dostęp do Programu Online z Mayą Ori w ciągu 24 godzin po opłaceniu zamówienia otrzymujesz pełny dostęp do platformy, na której znajdują się materiały z podziałem na dni/tygodnie w zależności od rodzaju Programu i formy jego realizacji. Informacje o platformie wraz z loginem i hasłem otrzymasz na adres mail podany podczas składania zamówienia. Opis każdego z nich znajdziesz w Butiku.

Sesja Odkrywcza nie jest już dostępna. Jeśli jesteś zainteresowana Konsultacją z Mayą Ori, opisz proszę w paru zdaniach temat z jakim chciałabyś pracować. Po otrzymaniu od Ciebie informacji przekażemy je bezpośrednio do Mai, a następnie skontaktujemy się z Tobą czy Twój obszar rezonuje z działalnością Mai Ori i czy może Ci pomóc w przepracowaniu Twojego tematu. Otrzymasz również propozycję najbliższego możliwego terminu zrealizowania Konsultacji.

Tak, jest taka możliwość. Aby ustalić szczegóły skontaktuj się z nami mailowo.

Konsultacja z Mayą Ori to 90 minutowa Sesja Indywidualna.

Nie, Konsultacje odbywają się online przez internet.

Maya Ori nie udziela indywidualnych porad. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z Mayą indywidualnie lub w dostępnych Programach Coachingowych.

Moje Konto

Podczas próby zalogowania się do swojego konta wybierz opcję “Zapomniałam/em hasła”, następnie wpisz swój adres mail i potwierdź. W ciągu paru minut otrzymasz wiadomość na podany adres z linkiem do resetu hasła. Kliknij w niego, a następnie nadaj nowe hasło i zaloguj się na swoje konto ponownie.

Po zmianie serwera konta zakładane na poprzedniej wersji strony zostały utracone. Załóż nowe konto. Jeśli wcześniej zamówione i automatycznie pobierane materiały na Twój dysk zostały utracone skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, wysyłając potwierdzenia wpłat lub przekaż nam wiadomości potwierdzające zakupy na stronie www.mayaori.com, które potwierdzą wykonany przez Ciebie zakup. Po otrzymaniu od Ciebie potwierdzeń wyślemy aktywne linki.

Po kliknięciu w opcję “Pobierz tutaj” zostanie automatycznie pobrany plik w formie PDF, który zawiera link do Twojego materiału w formie video.

Nie ma możliwości zmiany adresu mail przypisanego do Twojego konta. Możesz założyć nowe konto z nowym adresem. Zmianie podlega jedynie hasło, które nadałaś do konta przy rejestracji.

Nie, jednak po złożeniu zamówienia założone konto ułatwia podgląd zakupionych materiałów wraz z dostępem do nich.

Płatności

System PayPal oferuje również płatność kartą. Wystarczy, że na stronie płatności po zatwierdzeniu złożenia zamówienia podasz dane swojej karty i płatność zostanie wykonana automatycznie w walucie euro.

W dniu wykonywania płatności sprawdź wartość kursu euro NBP i po przeliczeniu wykonaj płatność w PLN na nasze konto. Nasz bank przewalutuje Twoją wpłatę w PLN na euro.

Dane do przelewu tradycyjnego znajdują się na stronie potwierdzającej zakup oraz w wiadomości wysyłanej na adres mail z informacją o złożeniu zamówienia.

Proszę ponownie złożyć zamówienie przez stronę www.mayaori.com i przy metodach płatności wybrać „przelew tradycyjny”. Po złożeniu zamówienia  dane do wykonania płatności zostaną wysłane mailowo na adres podany podczas składania zamówienia.

Dołącz do live'ów w grupie "Jestem Kobietą kocham życie" na Facebooku
i bądź na bieżąco z nadchodzącymi Programami oraz wydarzeniami:

Zapraszam Cię również do subskrypcji i śledzenia moich Social Media: