Inspiruję niezwykłością w codzienności.

Uczę tego, czego sama doświadczyłam.

Inspiruję niezwykłością
w codzienności.

Uczę tego, czego
sama doświadczyłam.

Inspiruję niezwykłością
w codzienności.

Uczę tego, czego sama
doświadczyłam.

Uczę tego, czego sama
doświadczyłam.

Nauczycielka Przewodniczka
Mentorka Coach

Spotkałam się z różnymi określeniami pracy, którą wykonuję. Nauczycielka, Mentorka, Coach i…. Przewodniczka… zdecydowanie najbliższa mojemu sercu. To piękne słowo, oddające głębię pracy z Coachem transformacyjnym. Kiedy poznaję życie kobiety, z którą pracuję, przy użyciu szeregu talentów i narzędzi transformacyjnych, skutecznie prowadzę ją do celu który początkowo założyła. Jestem jej Przewodniczką w procesie odnalezienia jej własnej drogi osobistego spełnienia. Jestem wsparciem. Jestem rozwiązaniem, które pomaga kobiecie odnaleźć światło dnia codziennego i już zawsze mieć je przy swoim boku.

Jestem certyfikowanym coachem

Specjalizuję się w obszarze żeńskiej i męskiej energii, miłości własnej i relacjach. Pomagam kobietom w odzyskaniu harmonii we wszystkich obszarach ich życia. Jestem również założycielką jedynego w Polsce, rocznego programu coachingowego Excellence Academy dla Świadomych Kobiet, który oferuje wzrost i spełnienie w każdym aspekcie życia kobiety, także duchowym.

15 lat doświadczenia
w rozwoju osobistym, zawodowym i duchowym

Prowadzę dom, jestem mamą dwóch wspaniałych córek, na co dzień pracuję z Kobietami jako coach. Dom, w którym mieszkam, to nie tylko moje osobiste miejsce na ziemi, to także bezpieczna przestrzeń, w której prowadzę indywidualne sesje coachingowe i nagrywam dla Ciebie na żywo. Wcześniej…. pracowałam w największych na świecie korporacjach, prowadziłam prywatną firmę, byłam wiceprezesem polskiej federacji bokserskiej i międzynarodowym sędzią boksu zawodowego. Mimo braku wewnętrznego szczęścia, który przez lata towarzyszył mojemu życiu zawodowemu, teraz dostrzegam jak wszystkie te doświadczenia spowodowały, że nie tyle rozumiem wyzwania życiowe moich Klientek, ale też doskonale je czuję. Tak ja, jak i Ty jesteśmy Kreatorkami naszego świata. Każda z nas widzi go inaczej, natomiast część kobiecych dylematów jest bliska nam wszystkim.

Pomagam kobietom zburzyć mit wielozadaniowej, wszechwiedzącej, perfekcjonistycznej, walecznej siłaczki i odnaleźć w sobie żeński pierwiastek, który tak naprawdę wspiera realizację osobistych, kobiecych celów, a nie okrada z marzeń. To jak widzimy świat na zewnątrz siebie, jest tym co nosimy w swoim sercu. Jest tym co w nas żywe i prawdziwe. Moja osobista historia to proces rozwoju, w którym z przeciętnego życia, osiągnęłam to pełne pasji i wyjątkowości, właśnie dzięki zmianie mojej wewnętrznej wibracji.Teraz chcę wspierać, uczyć i przewodzić kobietom, które czują potencjał do zmiany swojego życia. Inspiruję niezwykłością w codzienności, której doświadczam. Inspiruję merytoryką, której nauczyłam się pod okiem mistrzów z obszaru coachingu, duchowości i biznesu. Ta mieszanka  wraz z dużym doświadczeniem w kontakcie z różnymi kulturami oraz moimi międzynarodowymi podróżami, pozwala mi prawdziwie doświadczać wyzwań z życia moich Klientek. Uczę tego, czego sama doświadczyłam. Odkrycie oraz przepracowanie własnych limitujących przekonań, wskazało mi własną drogę do poznania siebie – mojej wewnętrznej mocy, moich darów, mojej prawdy. Teraz pokazuję innym jak tego dokonać. Oduczam kobiety nawyków, programów, myśli i działań, które im nie służą. Pomagam im odkryć limitujące przekonania, prowadzę na drodze ich osobistej transformacji, pokazuję jak odnaleźć swoją wewnętrzną, żeńską mądrość i moc.

Naturalność, autentyczność, dostępność

Niedawno, podczas jednego z grupowych warsztatów, które raz na kilka miesięcy organizuję, usłyszałam, że kiedy po raz pierwszy z kontaktu online spotykasz mnie na żywo, pierwsze co dostrzegasz to naturalność, autentyczność i dostępność taką, jak w nagraniach, które obserwujesz na kanałach społecznościowych Maya Ori. Czuję jak ważna dla Ciebie i wszystkich kobiet, które podejmują rozwój pod moimi skrzydłami jest właśnie dostępność, którą Ci oferuję.
W obszarze zaufania, komfortu i bezpieczeństwa, którego doświadczasz ze mną, łatwo docieramy do osobistych, energetycznych, mentalnych i duchowych zakamarków, których transformacja wprowadza na wyższy poziom życiowej satysfakcji.

Zapraszam Cię również do subskrypcji i śledzenia moich Social Media:

współpraca Indywidualna

Pracuj ze mną

Sprawdź aktualne możliwości współpracy na rok 2023. Przejdź do strony „szczegóły” tutaj: