Jesteś singielką, ale nie korzystasz z portali randkowych, bo jesteś przekonana, że to nie jest miejsce dla Ciebie i nie wierzysz, że naprawdę można tam poznać kogoś wartościowego?
A może randkujesz regularnie, ale przyciągasz płotki zamiast szczupaka😉 lub też trafiasz na mężczyzn, którzy chcą tylko przygody bez zobowiązań?

Jesteś singielką, ale nie korzystasz z portali randkowych, bo jesteś przekonana, że to nie jest miejsce dla Ciebie i nie wierzysz, że naprawdę można tam poznać kogoś wartościowego?
A może randkujesz regularnie, ale przyciągasz płotki zamiast szczupaka😉 lub też trafiasz na mężczyzn, którzy chcą tylko przygody bez zobowiązań?

Poznaj praktyczne narzędzia, które pomogą Ci w znalezieniu takiego mężczyzny, jakiego pragniesz

Czas, który spędzasz na randkach może okazać się czasem zmarnowanym, po którym poddasz się i zrezygnujesz z dalszych poszukiwań utrzymując siebie w nieprawdziwym przekonaniu, że: nie masz szczęścia w miłości.

I dokładnie z takim samym prawdopodobieństwem może okazać się, że randka na którą wybierzesz się bez żadnych oczekiwań będzie czymś, co dotychczas pojawiało się tylko w Twojej wyobraźni..

“Chodzenie na randki” to idealna okazja do… poznania siebie :). 

Szczególnie jeśli zaczynasz przygodę z randkami po paru miesiącach lub latach przerwy po ostatnim nieudanym związku to poznanie siebie jest bardzo ważne, aby od razu nie wpaść całą sobą w nową relacje, która jest lepsza od tej poprzedniej nieudanej tylko dlatego, że…nowy partner nie ma tych toksycznych cech, które miał ten poprzedni.

W randkowaniu najważniejsza jest Twoja intencja. Jeśli długo byłaś sama, brakuje Ci poczucia bliskości i bycia kochaną lub jeśli Twój były partner nie dawał Ci tego, czego od niego oczekiwałaś to próbując stworzyć nową relację wszystkie Twoje „braki” nowo poznany mężczyzna wyczuje i w najlepszym wypadku ucieknie :), a w najgorszym wykorzysta w celu zaspokojenia swoich niespełnionych oczekiwań…bo PODOBNE PRZYCIĄGA PODOBNE.

Dlatego tak ważne jest poznanie siebie i zgłębienie obszaru swojej kobiecości w lekkości, odczuwania przyjemności płynącej z flirtowania, bycia adorowaną i  zdobywaną przez mężczyznę, bycia w pełni sobą, świadomą własnej wartości.

Pamiętaj, że to Ty przeprowadzasz casting, a nie jesteś wybierana, dlatego poznawanie nowych kandydatów na Twojego partnera (nawet tego na całe życie), ale przed wszystkim poznawania swojej mocy uwolni Cię od niespełnionych oczekiwań, rozczarowań i zawodów miłosnych i umocni Twoją energię, dzięki której nareszcie otworzysz się na znalezienie tego mężczyzny, którego pragniesz.

Jeśli jesteś gotowa przepracować obszar randkowania i dowiedzieć się co blokowało Cię do tej pory i powodowało, że nie mogłaś znaleźć tego czego naprawdę pragniesz oraz odkryć jakie błędy popełniałaś na randkach,
to zapraszam Cię bardzo serdecznie do 5 Tygodniowej pracy z Programem Jak odnaleźć miłość online!

Jak wygląda Program od strony praktycznej?

Co tydzień otrzymasz jeden Moduł  do samodzielnego przepracowania oraz Video wprowadzające. Już od pierwszego tygodnia możesz dostrzec co do tej pory nie do końca należało do Twoich “zadań” jako reżysera castingu, a było przez Ciebie powielane ze spotkania na spotkanie…;)

W następnych tygodniach otrzymasz materiały zawierające wiedzę teoretyczną oraz praktyczną o komunikacji jako filar udanej relacji, wyznaczanie granic: kiedy c