Każdej widzialnej przemianie fizycznej towarzyszy
niewidzialna wymiana
energetyczna.

Czy wiesz, że podczas seksu następuje trwała wymiana energii? Oznacza to, że KAŻDY mężczyzna, z którym uprawiałaś kiedykolwiek seks, zostawia część siebie w Tobie, w Twoim polu energetycznym, a mówiąc bardziej poprawnie – łączy się z Twoją energią.

Czasem to połączenie jest bardzo delikatne i nie ma na Ciebie większego wpływu.

Czasem jednak ta energetyczna „obecność” byłego/ byłych partnerów seksualnych ma bardzo duży, negatywny wpływ na naszą energię oraz utrudnia przyciągniecie do swojego życia takiego mężczyzny jakiego pragniesz. 

Dlatego jest NIEZWYKLE ważne, aby czyścić się energetycznie (nawet z aktualnego partnera, który zostawia w Tobie swoją „brudną” energię). Myjemy ręce, czas umyć nasze ciało energetyczne i naszą Świątynię Kobiecości☺️.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w wyjątkowym dwuetapowym
Programie Czyszczenia Energii Seksualnej Po Poprzednich Partnerach

Jak wygląda Program od strony praktycznej?

ETAP I

W pierwszym etapie otrzymasz drogą mailową materiały do Pracy Indywidualnej, przez które poprowadzę Cię podczas Procesu Oczyszczającego. Do materiałów otrzymasz również energetyczne BHP: przed, w trakcie oraz po Procesie Czyszczenia.

ETAP II

Druga część to nagranie Procesu Czyszczenia na żywo, który jest kontynuacją Procesu Czyszczenia wraz z Odłączaniem i Transformacją energii. Nagranie otrzymujesz bezterminowo i będziesz mogła do niego powracać kiedy tylko odczujesz taką potrzebę (po nowych partnerach lub po akcie seksualnym z Twoim obecnym parterem).

Po zakupie dostępu do Procesu w dniu zrealizowania zamówienia otrzymasz ETAP I oraz ETAP II, czyli materiały do Pracy Indywidualnej oraz nagranie Procesu na żywo. Pamiętaj aby na początek zagłębić się w pierwszy etap i nie wybiegać z Programem do przodu.

Pełny dostęp do Programu (materiały + bezterminowe nagranie Procesu na żywo)

Pełny dostęp do Programu (materiały + bezterminowe nagranie Procesu na żywo)

Czyszczenie Energii seksualnej po poprzednich partnerach z Mayą Ori

Niech moc będzie z Tobą 🙂
Z miłością,
Maya

Masz pytania? Skontaktuj się z nami mailowo:

Lub napisz do nas na Facebooku: