Pod Lupą, czyli odkryj to co do tej pory było twoim hamulcem na drodze spełniania pragnień

WEEKENDOWY EVENT Z MAYĄ ORI ONLINE
NA ŻYWO 13-14.10.2023

Dołącz już dziś!

To wydarzenie jest dla każdej kobiety, która jest gotowa uwolnić swój unikalny potencjał, pokonać przeszkody i żyć życiem pełnym inspiracji i obfitości.  Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić relację z pieniędzmi, uzdrowić relacje czy pogłębić swoją duchowość, weekend z nieuświadomionymi przekonaniami Pod Lupą z Mayą Ori może pomóc Ci w tym pomóc! 

Zaczynamy na żywo już w piątek o 20:00

Dostep do wydarzenia jest DARMOWY.
Zarezerwuj miejsce już dziś i przygotuj się na weekend przygód Sherlocka Holmesa, podczas którego odnajdziesz drogę do swoich spełnienia swoich pragnień z radością, lekkością i zaufaniem, że wszystko zawsze dzieje się dla Ciebie i działa na Twoją korzyść!

Podczas tego weekendu online Maya Ori wraz z Przewodniczkami z Universum Serca zdradzi Ci sekret jak odkryć swoje nieuświadomione przekonania w każdym obszarze życia: w relacjach, obfitości finansowej, duchowości, seksualności czy emocjach. Dowiesz się jak:

*Nie przegap tej okazji, aby otrzymać ogromną dawkę wiedzy od Mayi Ori i nawiązać kontakt z podobnie myślącymi Polkami z całego świata!  Zarezerwuj miejsce już dziś i przygotuj się na transformację swojego dotychczasowego życia!

Jako coach Maya Ori pomogła tysiącom kobiet osiągnąć sukces, obfitość i spełnienie w życiu osobistym. Poprzez swoje unikalne połączenie duchowości i praktycznych wskazówek i rad, inspiruje kobiety do odkrywania swojej mocy do pokonywania wyzwań, sięgania do ich wewnętrznej mądrości i życia w poczuciu wolności, lekkości i przyjemności.

Do zobaczenia na żywo! Ściskam
Maya Ori