Excellence Academy dla Świadomych Kobiet

Excellence Academy dla Świadomych Kobiet

NOWA ODSŁONA Excellence Academy dla Świadomych Kobiet to odzwierciedlenie mojej misji:
jak najwięcej SZCZĘŚLIWYCH kobiet, świadomych swojej prawdziwej MOCY.

Kolejna edycja Excellence Academy rozpocznie się
3 marca 2022 roku.

**Nabór do aktualnej edycji zakończył się 14.03.2022**

Maya Ori

A co by było gdybyś już teraz zajrzała w głąb siebie, a przestała oglądać się na otoczenie?

Co by było gdybyś zamiast lęku, codziennie wybierała miłość?

Czy jesteś gotowa na najważniejsze spotkanie w Twoim życiu?

Czy jesteś gotowa na spotkanie z samą sobą?

Czy jesteś gotowa na spotkanie z Królową, którą, de facto, jesteś?

Szósta edycja będzie wyjątkową odsłoną mojego autorskiego Programu dla Świadomych Kobiet – Excellence Academy.

Już ponad 200 kobiet odnalazło w sobie Królową i zmieniło swoje życie na lepsze.

To były kobiety takie jak Ty. Tak jak i Ty dzisiaj, miały dość!

DOŚĆ:

poczucia bycia wykorzystywaną,

wiecznego zmęczenia,

niedocenienia,

zagubienia w rozumieniu samej siebie,

braku satysfakcji zawodowej,

złej sytuacji finansowej,

problemów w związku lub tęsknoty za szczerą relacją,

poczucia pustki

ALE TAKŻE I TAKIE, KTÓRE MIAŁY DOŚĆ:

braku radości z życia,

noszenia na swoich barkach rodzinnego bólu,

życia pod presją własnej matki (lub ojca),

wypalenia i poczucia frustracji z wewnętrznej niemocy,

niespełnienia w macierzyństwie,

braku pewności siebie

ORAZ  TAKIE, KTÓRE MIAŁY DOŚĆ:  s i e b i e

Drzwi do Excellence Academy dla Świadomych Kobiet stoją dla Ciebie otworem!

Na podstawie tysięcy godzin przepracowanych z kobietami takimi jak Ty, doskonale czuję jak bardzo zmęczona jesteś nieprzerwanym porównywaniem siebie. Jak wymęczona jesteś ciągłym gadaniem i analizowaniem wewnętrznego krytyka. Jak przytłoczona jesteś poczuciem niedowartościowania i zmęczenia życiem.

Do tego wszystkiego, mocno zakorzenione w społeczeństwie, otaczające Cię „wsparcie” najbliższych:

 • a co ludzie powiedzą
 • ciesz się tym co masz, inni mają gorzej
 • nie zasługujesz, nie jesteś wystarczająco dobra
 • chyba w głowie (a czasem i nawet …w dupie) Ci się poprzewracało
 • kobieta nie powinna
 • kobieta musi
 • tak nie robi dobra żona
 • a co jak Ci się nie uda?

Mogę długo wymieniać, natomiast czuję, że od samego czytania, jesteś na skraju niesmaku. Wiesz dlaczego tak się dzieje?

Kiedy czytasz o czymś co dotyczy Twojego życia, czytasz o sobie. A to boli. Prawda boli. Dostrzegasz jak bardzo zależna od najbliższego otoczenia jesteś i jak bardzo daleka od akceptacji życia w swojej prawdziwej naturze… w pobliżu rdzenia swoich prawdziwych uczuć i przekonań serca. Blisko wewnętrznego czucia, miłości do siebie i do swojego istnienia, tu i teraz.

Czuję jak bardzo potrzebujesz wsparcia w odnalezieniu siebie prawdziwej. Jestem świadoma tego, że choć masz 100% możliwości, aby być ostoją sama dla siebie, nie dajesz jej sobie, bo jeszcze nie potrafisz. Ale to się zmieni.

Też tego doświadczyłam.

Też tam byłam.

Też cierpiałam.

Na pozór kobieta idealna, a w środku czułam chaos. Dzięki pogłębionej pracy z samą sobą i ze wsparciem świetnego mentora, dotarłam do siebie. Do spokoju. Do spójności i przeogromnej wewnętrznej miłości, która w magiczny sposób rozświetla teraz mój każdy dzień.

Zanim opowiem Ci moją historię, mam dla Ciebie ważną informację …

Jeżeli mimo poczucia nieposkładania, jesteś gotowa na zmiany tak silnie jak jeszcze nigdy wcześniej w Twoim życiu – to trafiłaś idealnie.

Kilka lat temu byłam tam, gdzie Ty jesteś teraz. Żyłam przeciętnym życiem. Do moich ulubionych słów należały: „muszę”, „powinnam”, „walczę”, „boję się”. Byłam żywym przykładem perfekcjonistki i Zosi Samosi. Znasz to, prawda? Samowystarczalna, wielozadaniowa, najlepsza. „Kto, jak nie ja?”. Dziś na samo wspomnienie przechodzą mnie ciarki, wydaje mi się to nieprawdopodobne, natomiast te kilka lat temu za swoją największą zaletę uważałam wielozadaniowość (która okazała się zakamuflowaną formą lęku o przyszłość). Relacje damsko – męskie, które przyciągałam do swojego życia były nieudane. Wówczas sądziłam, że trafiam źle, ze mam pecha i że nie mam szczęścia do mężczyzn. Za to gdy już byłam w relacji, czułam się niepożądana, niedopieszczona i niezrozumiana. W swoich związkach wchodziłam w rolę opiekunki, mamusi, a czasem nawet….faceta. Działo się to samoistnie, nawet nie wiem kiedy…

Czuję, że też to znasz. Wzorce kulturowe i te wyniesione z domu rodzinnego robią swoje…no ale do tego jeszcze wrócimy. Chcę Ci jeszcze opowiedzieć o mojej sytuacji zawodowej sprzed kilku lat.

Zatem zawodowo układało się całkiem nieźle – jeszcze w Warszawie jako korporacyjne zwierzątko – pięłam się po szczeblach kariery. Dopiero macierzyństwo przewartościowało wyścig szczurów, w którym osiągałam świetne wyniki.  W międzyczasie, za miłością wyprowadziłam się do Portugalii, gdzie ostatecznie podjęłam radykalną decyzję co do zmiany modelu mojej rodziny… dalej, jako samodzielna mama, pracowałam ponad siły, a zarabiałam niesatysfakcjonująco. Czułam zmęczenie, frustrację, niesprawiedliwość życia, ogólne wypalenie. Co więcej bałam się pieniędzy, nie lubiłam ich i nie szanowałam… Możesz to sobie wyobrazić? Czy możesz wyobrazić sobie stan braku szacunku do pieniędzy? Co więcej, bardzo mocno ich wtedy potrzebowałam… Dziś już nie postrzegam tego jako paradoks, ale jako silny program, który był głęboko zakorzeniony w mojej podświadomości.

Znajomi postrzegali mnie jako osobę pewną siebie i widoczną. Natomiast moje mniemanie o sobie było tak niskie, że po każdym komplemencie czułam się jak oszustka. Nie wierzysz? To prawda… zastanawiałam się wówczas w jaki sposób udało mi się tak omotać najbliższe otoczenie, że uwierzyli, iż jestem cokolwiek warta, mądra czy ładna.

Teraz poznaję kobiety, jak na przykład Nataszę, jedną z uczestniczek Excellence Academy 2018, które przypominają mnie samą z przeszłości. Po głębokim, transformującym procesie podczas eventu w Pradze, zalana łzami Natasza poszła do hotelowego pokoju, spojrzała na siebie w lustrze i powiedziała: „Jak mogłaś to sobie robić tyle lat? Jak mogłaś tak źle o sobie mówić? Jak mogłaś tak bardzo siebie nie szanować?”. To był przełomowy moment w jej życiu. To był dzień kiedy pierwszy raz zobaczyła w lustrze… siebie.

Dlaczego dzielę się z Tobą tak intymnymi szczegółami
z mojego życia?

Z bardzo prostego względu: doskonale zdaję sobie sprawę, że samodzielne wyjście poza „wryty w podświadomość” wzorzec działania, jest trudne, a wręcz nieosiągalne.

Mimo przeczytania tysiąca książek z zakresu rozwoju osobistego, nie potrafiłam sama sobie pomóc. Zmiana nastąpiła, gdy zaczęłam pracować z osobistym coachem i zapisałam się do amerykańskiej, rocznej akademii dla kobiet. Dopiero wtedy, po latach poszukiwań i dyskomfortu życia w niekorzystnych wzorcach myślenia – ODKRYŁAM SWÓJ POTENCJAŁ. Odkryłam potencjał swojego serca. Wraz z mentorami przepracowałam podświadome przekonania, które blokowały poczucie szczęścia, pewność siebie, obfitość, poczucie bycia jedyną Królową swojego istnienia.

Pragnę, abyś w tej historii dostrzegła tylko jedno:

NIE JESTEM WYJĄTKOWA.

Nie jestem lepsza od Ciebie, ani od siebie samej jeszcze kilka lat temu. Po prostu pewnym etapie swojego życia PODJĘŁAM DECYZJĘ, zaufałam mentorom, gdy mówili, że JESTEM WARTA (pomimo, że wtedy było to dla mnie czcze gadanie) i pozwoliłam poprowadzić się do odkrycia swojej prawdy, którą tak naprawdę, jak każda z nas (tak, tak, Ty też), od zawsze nosiłam w sercu.

Tajemnica tej zmiany leży w poproszeniu o pomoc. Przyznaniu się przed samą sobą, że: „tak, mam już dość. Nie chcę dłużej cierpieć.

Nie chcę spędzić ani dnia dłużej w lęku, wątpliwościach i poczuciu, że na nic lepszego nie zasługuję. Chcę odnaleźć prawdziwą siebie.”

Dzięki mojej mentorce oraz gronu wspierających kobiet z Akademii przeszłam niezwykły, intensywny proces transformacji, dzięki któremu… POKOCHAŁAM SIEBIE I SWOJE ŻYCIE. Połączyłam się z moim prawdziwym ja – radosnym, pewnym siebie, pełnym mocy, kobiecym, zasługującym na wszystko, co najlepsze.

Po sukcesie pierwszej, drugiej oraz trzeciej edycji Excellence Academy, moją misją w dalszym ciągu jest, aby pokazywać kobietom jakie są naprawdę. Pomóc im odnaleźć samą siebie, ich światło i moc. Odkrywanie potencjału żeńskiego pierwiastka w kobietach, które decydują się na pracę ze mną, jest moją pasją, nie pracą. Dlatego klientki niejednokrotnie mówią o mnie „cudotwórca”, „przyjaciółka”, „coach, który prawdziwie rozumie kobiece potrzeby”.

Bardzo mi bliska misja transformacji kobiecych serc, a także 16 lat pracy z rozwojem osobistym i wieloletnie, doświadczenie w bezpośredniej praktyce jako Coach kobiet – zaowocowały iście królewskim, autorskim programem Excellence Academy.

Excellence Academy to prawdopodobnie jedyny tego typu Program dla Kobiet, który łączy kompletny pakiet coachingowy w najważniejszych obszarach życia, z wyjątkowym kręgiem wspierających się kobiet.

Program Akademii, który przygotowałam, to wyłącznie perełki z zakresu rozwoju osobistego – po latach nauki i poszukiwań, zawarłam w nim moją „magiczną formułę” – wszystko to, co uznałam za naprawdę ważne i przydatne nam kobietom, usystematyzowane i przekazane w spójnej kolejności. Stworzyłam taki program, w którym sama chciałabym uczestniczyć.

Poczuj siebie prawdziwą.

Poczuj jak odnajdujesz sens swojego istnienia.

Poczuj jak kobieca i świetlista jesteś…

CZYM JEST EXCELLENCE ACADEMY DLA ŚWIADOMYCH KOBIET ?

Excellence Academy to 12 miesięczny Proces Wzrastania i Poznawania Swojej Wewnętrznej Mocy. To pogłębiony Program Rozwoju dla Kobiet zawierający:

Zrzut ekranu 2021-08-14 o 15.28.12

24 SESJE GRUPOWE NA ŻYWO

Dwa razy w każdym miesiącu telekonferencja na żywo (nagrywana), czyli dostęp do mnie, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości, zadać pytania, poprosić o radę. To wspaniałe narzędzie, ulubione przez uczestniczki poprzednich edycji. Możesz pytać o wszystko!

zrzut

14 MODUŁÓW SZKOLENIOWYCH

Dołączając do Akademii otrzymasz dostęp do praktycznych materiałów szkoleniowych zawierających ćwiczenia, wzory, case studies, co pozwoli Ci rozwinąć siebie, odblokować i pójść do przodu z odwagą, jasnością i pewnością siebie. Co ważne, możesz te moduły wykonywać WE WŁASNYM TEMPIE (materiały przygotowane są na 6 miesięcy, ale masz 12 miesięcy na pracę z nimi).

10 NAGRAŃ SESJI COACHINGOWYCH NA ŻYWO

Te nagrania z telekonferencji to KOPALNIA wiedzy, informacji oraz odpowiedzi na pytania, które Ty też sobie zadajesz.

INDYWIDUALNA SESJA 1:1 Z MAYĄ ORI

W ramach Excellence Academy otrzymujesz indywidualną sesję ze mną na żywo online

SESJA INDYWIDUALNA Z EKSPERTEM DOBRANYM PRZEZ MAYĘ

Jako dodatkowe wsparcie w Twojej podróży, czeka na Ciebie indywidualna Sesja z ekspertem dobranym przez Mayę, w zależności od Twoich potrzeb i wyznań.

TRZY DWUDNIOWE LUKSUSOWE EVENTY W FORMIE WARSZTATÓW W CUDOWNYCH MIEJSCACH W POLSCE

Energia i synergia grupy ma ogromną moc transformacji, dlatego trzy razy w trakcie trwania Akademii spotkamy się na wyjątkowych, ekskluzywnych warsztatach. To okazja na poznanie się, wymianę doświadczeń, a przede wszystkim na zanurzenie się w samą siebie. Każdy z tych weekendów będzie wielkim przełomem na Twojej ścieżce rozwoju. Gwarantuję!

Nowa odsłona Akademii będzie jeszcze głębsza i transformacyjna niż wcześniejsze edycje.

Moją intencją jest wykorzystać energię zmian i budzenie się żeńskiej energii do wzmocnienia i przyspieszenia procesów coachingowych

w tym Programie.

Po Akademii 2022 Twoje życie już nigdy nie będzie takie jak wcześniej:

OTWORZYSZ SIĘ NA OTRZYMYWANIE, aby korzystać z życia tak jak pragniesz tego najbardziej.

POZNASZ SWOJĄ MOC, abyś już nigdy więcej nie wątpiła w swoją wrodzoną intuicję i w moc kobiecości.

POŁĄCZYSZ SIĘ ZE SWOJĄ ŻEŃSKĄ ESENCJĄ, abyś już zawsze miała klucz do wszystkich ważnych dla Ciebie drzwi – od poczucia własnej wartości, poprzez relacje miłosne, aż do pieniędzy.

POPRAWISZ SWÓJ ZWIĄZEK lub PRZYCIĄGNIESZ mężczyznę życia, abyś mogła w bezwarunkowy sposób dawać i otrzymywać miłość.

ROZPOZNASZ SWOJE NATURALNE PRAGNIENIA, dowiesz się kim tak naprawdę jesteś pod skorupą narzucanych Ci latami norm społecznych.

WZBIJESZ SIĘ NA WYŻSZY POZIOM WIBRACJI, dzięki czemu z łatwością i przyjemnością zaczniesz przyciągać do życia to, o czym w tym momencie wyłącznie marzysz.

POZBĘDZIESZ SIĘ LEKÓW I NAUCZYSZ SIĘ WYCISZAĆ KRYTYKA WEWNĘTRZNEGO , abyś mogła żyć w sercu, a nie w głowie.

UŚWIADOMISZ SOBIE NEGATYWNE PRZEKONANIA I UZDROWISZ JE, aby uwolnić się od niepotrzebnych schematów działania i aby nie przekazywać ich swoim dzieciom.

UWOLNISZ SIĘ OD NEGATYWNYCH GŁOSÓW, aby usłyszeć własne potrzeby i intuicję.

STANIESZ SIĘ 100% WERSJĄ SIEBIE, aby żyć prawdziwie, na własnych zasadach, tak jak tego pragniesz.

WZMOCNISZ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ FINANSOWĄ, aby móc doświadczać życia.

DOSTANIESZ ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE PYTANIA, dzięki sesjom telefonicznym, stałej opiece mentorki, ale także i Sióstr z Akademii.

NAUCZYSZ SIĘ ZARZĄDZAĆ CZASEM tak, aby mieć przestrzeń na wszystko, co dla Ciebie ważne.

PODWYŻSZYSZ SWOJE STANDARDY I NAUCZYSZ SIĘ STAWIAĆ GRANICE zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

PRZEJDZIESZ PRZEMIANĘ / TRANSFORMACJĘ dzięki której poznasz styl bycia, zgodny z Twoim prawdziwym JA.

ZAWIĄŻESZ PRZYJAŹNIE I OTRZYMASZ WSPARCIE OD TAKICH KOBIET JAK TY! Według uczestniczek zeszłorocznej Akademii – kobiecy krąg – to bezcenny element tegorocznego programu. Doświadczając akceptacji i wsparcia innych, wzrastamy dużo szybciej. Gdy tworzymy siostrzany krąg kobiet, które mówią tym samym językiem, mają te same wyzwania i te same marzenia, dzieją się cuda. Poczujesz się jak brzydkie kaczątko, które trafiło wreszcie do swojego stada łabędzi! Poczujesz się jak w DOMU…NARESZCIE !

POŁĄCZYSZ SIĘ ZE SWOJĄ MISJĄ, ZROZUMIESZ SWÓJ DAR, NAUCZYSZ SIĘ SPRZEDAWAĆ I NEGOCJOWAĆ, aby z radością przyciągać idealnych klientów, którzy z łatwością zapłacą tyle, ile jesteś warta. Poznasz mój sekret zwiększenia skuteczności sprzedaży o 95%!

Dla kogo jest Excellence Academy?

Każda kobieta jest inna. Każda z nas ma swoją własną historię, własne doświadczenia. Ale wszystkie łączy jedno – pragniemy więcej, mamy marzenia, ambicje. Chcemy się rozwijać, wzrastać i tworzyć dla siebie, dla najbliższych, dla świata. Jeśli przez całe życie słyszałaś „nie wychylaj się”, „bądź taka jak inni”, „bądź grzeczną dziewczynką”, „myśl o innych”, a mimo to, gdzieś w środku czułaś, że chcesz inaczej …

EXCELLENCE ACADEMY jest właśnie dla CIEBIE.

JEŚLI…

 • dajesz sobie pozwolenie na zostanie Królową Własnego Życia
 • wiesz, że Twoje życie jest tak wielkie, na ile wielka jesteś Ty wewnętrznie i że Twoje życie zmieni się na tyle, na ile zmienisz się TY…
 • wierzysz, że masz moc tworzenia życia według własnych zasad…
 • wiesz, że wszystkie zmiany zaczynają się od decyzji…
 • zgadzasz się, że wiedza to informacja, a do zmiany potrzeba działania…
 • wierzysz, że skoro innym kobietom się udało, to Ty też możesz!
 • czujesz, że Twoja przyszłość zaczyna się DZISIAJ i że ten, nowy rok, będzie najlepszym rokiem Twojego nowego życia…
 • czujesz, że świat ma Ci do zaoferowania więcej, niż teraz doświadczasz..
 • masz marzenia…
 • wierzysz w prawa Wszechświata, Boga, Stwórcę, Uniwersum, cokolwiek większego niż Ty sama…
 • chcesz czuć wsparcie i motywację ze strony innych kobiet…

Otwórz się na siebie.

Znajdź swoją Królową.

Zmień własne życie.

MAGDA

uczestniczka Excellence Academy

„Mistrzynie kamuflażu” - taka nazwa była mojego pokoju na Academii w zeszły weekend. Na początku powiedziałam, że to nie moje! Dopiero w niedziele podczas wspólnego czasu w saunie doszło do mnie, że to moje! Nikt z moich bliskich nie podejrzewa mnie o lęk, strach, nie moc, brak wiary w siebie. Od 16- lat bez związku, bo po rozstaniu zawiązałam sobie umowę, że nikt nie może mnie więcej tak skrzywdzić. Stare którego już nie chcę! 2,5 roku temu zaczęła się moja droga z przebudzeniem. W zeszłym roku w lutym trafiłam przypadkiem na YT na film Maya Ori i po tym zaczęłam się budzić świadomie. Dostawałam od życia wiele wskazówek ale nic nie widziałam, dopiero „bejsbol” jaki dostałam od życia totalnie mnie obudził, że czas uratować siebie. Maya Ori tak jak powiedziałam Tobie na zakończenie pierwszego wspólnego eventu otworzyłaś mnie na życie na własnych zasadach. Otwierasz umysł by myśleć świadomie i wybierać co jest dla nas najlepsze. By nie patrzeć na stare niesprzyjające przekonania. Jesteś „Matka Chrzestną” moich nowych narodzić po 40 roku życia 🤍😉 Decyzja która podjęłam by wziąć udział w Academii to najbardziej świadoma decyzja która mogłam podjąć ✨👑 I niech tak już będzie💛 Niech tak się stanie💚 Dziękuje, dziękuje, dziękuje 💜

Dopiero po rozpoczęciu Akademii Mayi zaczynam poznawać prawdziwą siebie, jaka naprawdę jestem a nie jaką grałam przed sobą i światem przez 40 lat mojego życia 🙌 nie znam nic cenniejszego niż nowa Ja! Polecam ❤️

MAGDA

uczestniczka Excellence Academy

Naprawdę warto🥰 W moim przypadku było aż obowiązkowo 😁 Niesamowite jak po Akademii wszystko zaczęło się zmieniać 🥰 Dziekuje serdecznie Mayu ♥️

izabela

uczestniczka Excellence Academy

Najlepiej zainwestowane pieniadze! Jak do tej pory Akademia - Maya, dała mi dużo więcej niż wszystkie zrobione kursy, przeczytane książki rozwojowe i obejrzane podcasty. Jezeli jesteś NAPRAWDĘ gotowa na zmiany w życiu, to Akademia jest dla Ciebie🙂❤

Aleksandra

uczestniczka Excellence Academy

Warto. Co więcej, wiele miesięcy po Akademii, w różnych życiowych sytuacjach, można się na nowo zdziwić, jak wszystko się zmieniło. Dla mnie Akademia wciąż trwa🤩

kasia

uczestniczka Excellence Academy

Excellence Academy 2022

Po edycjach 2018, 2019, 2020 i 2021

Wszystkie uczestniczki poleciłyby udział w kolejnej edycji Akademii najlepszej przyjaciółce.

Wszystkie uczestniczki uznały, że Akademia spełniła ich oczekiwania, oceniając bardzo wysoko poziom merytoryczny materiałów, umiejętności coacha, transformacje, których doświadczyły, szczególnie podczas eventów.

Zdaniem uczestniczek, Akademia jest dla:

 • każdej kobiety pragnącej zmiany w swoim życiu na lepsze
 • takiej kobiety, która chce poprawić jakość życia
 • kobiety, która jest na etapie poszukiwania siebie, która się budzi, chce się zmienić i lepiej poznać siebie

*na podstawie ankiety po zakończeniu Programu

Na czym będzie polegała Akademia?

Akademia dla Świadomych Kobiet jest długoterminowym, kompleksowym procesem rozwoju osobistego. Program jest tak skonstruowany, abyś doświadczyła siebie samej na każdym życiowym polu: pragnienia, zarządzanie sobą w czasie, komunikacja, żeńska energia, życie z intencją, obciążające przekonania, toksyczne relacje, kontakt z własną intuicją, praca z pasją, seksualność i wiele, wiele innych.

W ramach członkostwa w EXCELLENCE ACADEMY otrzymasz:

 • 14 modułów szkoleniowych do pracy indywidualnej, we własnym tempie
 • 24 spotkania na żywo na platformie Zoom
 • 10 godzin nagrań Sesji
 • Tajną grupę Excellence Academy na Facebooku i 12 miesięczny dostęp do grupy i wszystkich jej zasobów
 • Dodatkowe materiały: Programy bonusowe, Masterclassy, książki, medytacje, procesy audio, warte ponad 2800 €
 • Specjalne live’y z gośćmi- ekspertami
 • Bieżące wsparcie mentorki
 • Oddaną i wspierającą się grupę kobiet/krąg kobiet
 • 3 głęboko transformujące eventy warsztatowe (przy pakiecie VIP)
 • Kolacja Finałowa

Możesz już rezerwować następujące terminy*:

czerwiec 2022, październik 2022, luty 2023. Wszystkie eventy odbędą się w Polsce. Dokładne lokalizacje będą podawane na 45 dni przed eventem, po potwierdzeniu finalnej liczby uczestników.

TAJNA GRUPA NA FACEBOOK’U DOSTĘPNA 24H/DOBĘ

Tu znajdziesz przestrzeń na pytania, zwierzenia i w efekcie doświadczenia z codziennej praktyki. To nasza wspólna przestrzeń, w której wytworzy się, wspierająca Cię w tej głębokiej pracy nad sobą, żeńska energia.

SESJE NA ŻYWO NA PLATFORMIE ZOOM (TELEKONFERENCJA)

Indywidualna sesja ze mną przy grupowym procesie na żywo to jedyne w swoim rodzaju narzędzie do zmian ograniczających Cię, podświadomych przekonań. Dzięki co dwutygodniowym telekonferencjom, otrzymujesz możliwość nie tyle pracy z coachem, co uczestniczenia w grupowym procesie, którego siła rażenia jest ogromna. Często praca z jedną z kobiet, transformuje jednocześnie inne uczestniczki telekonferencji. Nic więc dziwnego, że jest to jedno z ulubionych i bardziej cenionych elementów Akademii.

KOLACJA FINAŁOWA

Pod koniec wspólnej pracy, spotkamy się na eleganckiej kolacji, gdzieś w Polsce, aby powspominać, podsumować i celebrować niesamowitą przemianę, nową wersję CIEBIE! Wszystkie uczestniczki otrzymają Certyfikaty Akademii.

KRĄG KOBIET

Badania pokazują, że stajemy się średnią pięciu osób, z którymi mamy najwięcej do czynienia. Wyobraź sobie kim się staniesz, będąc otoczona przez inne wspaniałe kobiety, które chcą więcej, które tak jak Ty nie wierzą w te bzdury, że „kobieta musi się poświęcić dla innych” czy „musi być grzeczną dziewczynką”. W EXCELLENCE ACADEMY poznasz, połączysz się, będziesz śmiać się, tańczyć i płakać z pełnymi pasji, ambitnymi kobietami, które pragną więcej, które wiedzą, że ich życie jest w ich rękach. Ta ekskluzywna grupa kobiet stanie się Twoim kręgiem wsparcia, nie tylko w Akademii, ale także w życiu codziennym. W końcu poczujesz się jak w domu, w końcu zobaczysz jaka to przyjemność mówić o swoich pragnieniach w atmosferze wsparcia, a nie zazdrości, czy dołowania. W końcu poczujesz, że nie jesteś jedyna „dziwna”. Poprzednie edycje Akademii zaowocowały pięknymi, głębokimi przyjaźniami, często wśród kobiet, które wcześniej mówiły, że mają „nie najlepsze” relacje z kobietami.

W Excellence Academy będziesz częścią kobiecego kręgu. Dokonasz w sobie radykalnych transformacji i będziesz obserwować głębokie zmiany u Sióstr z kręgu. W trakcie półrocznej pracy odnajdziesz i w końcu pokochasz siebie prawdziwie. Zaczniesz żyć swoją pasją. Otworzysz się na otrzymywanie. Poprawisz swoją sytuację finansową. Odkryjesz swój związek na nowo lub przyciągniesz mężczyznę życia do swojego serca. Zaczniesz świecić wewnętrznym światłem swojej indywidualnej mocy. Zostaniesz Królową własnego życia.

Czy jesteś na to gotowa?

W Excellence Academy będziesz częścią kobiecego kręgu. Dokonasz w sobie radykalnych transformacji i będziesz obserwować głębokie zmiany u Sióstr z kręgu. W trakcie półrocznej pracy odnajdziesz i w końcu pokochasz siebie prawdziwie. Zaczniesz żyć swoją pasją. Otworzysz się na otrzymywanie. Poprawisz swoją sytuację finansową. Odkryjesz swój związek na nowo lub przyciągniesz mężczyznę życia do swojego serca. Zaczniesz świecić wewnętrznym światłem swojej indywidualnej mocy. Zostaniesz Królową własnego życia.

Wybierz Pakiet dla siebie:

10 000 €

Excellence Academy 2022 PAKIET BASIC

 (dostęp online, bez eventów na żywo)

-wybierając Pakiet Basic możesz dodatkowo wykupić wybrany przez Ciebie event podczas trwania Programu

13 000 €

Excellence Academy 2022 PAKIET VIP

(z 3 weekendowymi eventami na żywo w Polsce)

wyżywienie+zakwaterowanie podczas 3 eventów  w pokoju dwuosobowym dodatkowo płatne

Jeśli chcesz opłacić udział w Excellence Academy 2022 za pomocą karty kredytowej/debetowej
skontaktuj się z nami mailowo na adres support@mayaori.com.

Możesz również skorzystać z wersji ratalnej:

12x 1000 €

Excellence Academy 2022 PAKIET BASIC

 (dostęp online, bez eventów na żywo)

-wybierając Pakiet Basic możesz dodatkowo wykupić wybrany przez Ciebie event podczas trwania Programu

12x 1300 €

Excellence Academy 2022 PAKIET VIP

(z 3 weekendowymi eventami na żywo w Polsce)

wyżywienie+zakwaterowanie podczas 3 eventów  w pokoju dwuosobowym dodatkowo płatne 

Jeśli chcesz opłacić udział w Excellence Academy 2022 za pomocą karty kredytowej/debetowej
skontaktuj się z nami mailowo na adres support@mayaori.com.

Czy jesteś na to gotowa?